Ваза, скло/зелений,20 см
Ця ваза полонить своїм простим, позачасовим дизайном і доступна у трьох розмірах. Її гармонійні пропорції підійдуть для будь-якого букета – маленького, великого, класичного чи більш креативного. Виготовлена зі 100% переробленого скла.
Встановіть вазу з квітами або без них як красивий об'єкт сам по собі.
Трохи закрита форма вази та вузький отвір зверху роблять букет гарно розташованим.
Сировина, з якої виготовлено цей продукт, придатна для переробки. Будь ласка, перевірте політику переробки вашого муніципалітету та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
МатеріалиСкло (100% перероблене)
ДоглядПрати лише вручну.
Розміри
- Діаметр : 12 см
- Висота : 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Форма вази | Куля |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Висота вази | 200 мм |
| Діаметр вази | 120 мм |
| Ширина вази | 120 мм |
| Глибина вази | 200 мм |
| Діаметр підстави | 70 мм |
| Діаметр горловини | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴




