Ваза, яскраво-жовта,21 см
Ваза з квітами може прикрасити майже будь-який день. Ця ваза дозволяє легко прикрасити ваш дім природною красою та ідеально підходить для букетів.
Містка та стійка ваза, що підходить як для окремих квітів, так і для букетів та гілочок.
Встановіть вазу з квітами або без них як красивий об'єкт сам по собі.
Матеріаликераміка, кольорова глазур
ДоглядПротріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Діаметр : 16 см
- Висота : 21 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Форма вази | Куля |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Матеріал | Кераміка |
| Висота вази | 21 мм |
| Діаметр вази | 16 мм |
| Ширина вази | 16 мм |
| Глибина вази | 10 мм |
| Діаметр горловини | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴



