Глечик, прозоре скло,1,7 л
Великий скляний глечик для літньої лимонадної вечірки, постійний доступ до холодної води в холодильнику або чому б не використати його як вазу для квітів, принесених другом?
Прозорий глечик робить вміст красивішим і дозволяє легко побачити, коли його потрібно наповнити.
Міцна ручка глечика забезпечує надійний хват.
Завдяки верхньому бортику його легко наповнити до ідеального рівня.
Матеріалискло
ДоглядМожна мити в посудомийній машині (до 70 градусів)
Продукт призначений лише для напоїв з максимальною температурою 50°C.
Розміри
- Висота : 26,5 см
- Місткість : 1,7 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1700 мл |
| Висота | 265 мм |
| Верхній діаметр | 150 мм |
| Нижній діаметр | 150 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴



