Друшляк ORDNING з нержавіючої сталі
Матеріалинержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Діаметр : 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Друшляк |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 180 мм |
| Ручка | Дві |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴




