
Терка для цитрусової цедри з ручкою, VARDAGEN Ikea нержавіюча сталь/бук, 33 см 605.814.87
322 ₴
- Готово до відправки
- Код: 605.814.87
Терка для цитрусової цедри з ручкою, нержавіюча сталь/бук,33 см
Терка має міцну дерев’яну ручку, яка допоможе вам натерти цедру цитрусових або пармезан для пасти. Після приготування терку можна повісити на гачок.
Ідеальний інструмент для додавання свіжої цитрусової цедри до будь-якої страви.
Він також чудово підходить для натирання пармезану для пасти, мускатного горіха для соусу бешамель або імбиру та часнику для приправлення соусів.
Ручка зі світлого дерева зручно лежить у руці та надає виробу природного, міцного вигляду.
Поєднуйте з іншим кухонним начинням із серії VARDAGEN, щоб створити цілісний, гармонійний стиль на вашій кухні.
Можна зручно підвісити та зберігати завдяки отвору в ручці.
Матеріали Ручка: масив бука, олія Внесок: посилений поліамідний матеріал Кронштейн/Терка: нержавіюча сталь Покриття: Поліпропіленовий матеріал ДоглядПрати лише вручну.
Дерев'яну ручку слід час від часу обробляти харчовою олією.
Розміри
- Довжина : 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Терка плоска одностороння |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Є |
| Матеріал ручки | дерево |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Колір | Бежевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 1 мм |
| Вага | 12 г |
- Ціна: 322 ₴






