
Журнальний столик, KROKHOLMEN садовий IKEA бежевий, 73 см 803.364.66
2 394 ₴
- Під замовлення
- Код: 803.364.66
Відправка з 30 травня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Журнальний столик, садовий, бежевий,73 см
Доповніть свій простір для відпочинку на свіжому повітрі бежевим журнальним столиком, який потребує мінімального догляду. Металева сітчаста стільниця не тільки стильна, але й функціональна, оскільки запобігає накопиченню на ній води під час дощу.
Міцний та простий у догляді журнальний столик.
Матеріали Стільниця: Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття Каркас/Ніжка: сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття пластикові деталі: поліамідний матеріал ДоглядОчищення: м’яким мильним розчином.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Розміри
- Висота : 44 см
- Діаметр : 73 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Сталь |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 740 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Висота | 440 мм |
| Тип | Розкладний |
| Форма столу | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394 ₴





