
Сільничка та перечниця, AFTONHAJ 2 шт., нержавіюча сталь, бук/горіх, 8,5 см 406.237.42 IKEA
482 ₴
- Готово до відправки
- Код: 406.237.42
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сільничка та перечниця, 2 шт., нержавіюча сталь, бук/горіх,8,5 см
Сіль і перець – це спеції, які ми використовуємо майже з кожною стравою. То чому б не інвестувати в естетично привабливі та функціональні аксесуари, такі як ці гарні дрібнички – їм не бракує ні смаку, ні стилю.
Сіль і перець є незамінними на добре сервірованому обідньому столі, і цей стильний дует добре виглядає на будь-якому столі.
Кожен виріб складається з двох елементів, які можна легко розібрати, щоб додати сіль/перець.
Подобається цей стиль? Поєднуйте його з іншими продуктами з тієї ж серії.
Матеріали Тіло: нержавіюча сталь, нержавіюча сталь Знизу: масив бука, масив горіха, олія Ущільнення: Силіконова гума ДоглядКришка
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Призначення | Для перцю та солі |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Кількість ємностей | 2 |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Тип | Перечниця |
| Состав набора | |
| Перечниця | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴



