
Банка з кришкою, IKEA прозоре скло,130 мл KORKEN 403.236.54
322 ₴
- Готово до відправки
- Код: 403.236.54
Банка з кришкою, прозоре скло,13 кл
Серія KORKEN ідеально підходить для зберігання солінь та варення, подачі напоїв або збереження хрусткого печива. Герметична упаковка зберігає всі поживні речовини.
Він ідеально підходить для зберігання маринованих овочів, фруктового варення та інших делікатесів, які дарує нам природа, а також сухих продуктів, таких як макарони, гранола, чай та смачне печиво.
Банку також можна використовувати для подачі їжі та як контейнер для зберігання, що допоможе підтримувати порядок у вашому домі.
Матеріалискло, натуральний каучук, нержавіюча сталь
ДоглядЯкщо ви хочете простерилізувати пляшку в гарячій воді, спочатку нагрійте її теплою водою з-під крана. Це запобіжить розтріскуванню скла.
Можна мити в посудомийній машині.
Скляну банку можна мити в посудомийній машині. Кришку слід мити вручну.
Тільки для їжі та напоїв з максимальною температурою 70°C.
Розміри
- Висота : 7 см
- Діаметр : 7 см
- Місткість : 130 cl
- Кількість в упаковці : 3 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Набір банок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.13 л |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Виробник | IKEA |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
- Ціна: 322 ₴



