
Підковдра та 2 наволочки, SPJUTVIAL світло-сірий/меланж, 200x200/50x60 см IKEA 204.797.74
2 876 ₴
- Готово до відправки
- Код: 204.797.74
Підковдра та 2 наволочки, світло-сірий/меланж,200x200/50x60 см
Підковдра SPJUTVIAЛЬ виготовлена з трикотажної тканини, що робить її надзвичайно еластичною та м’якою – як ваша улюблена футболка. Візерунок легко поєднується з багатьма стилями, створює затишок та створює неповторний шарм.
Трикотажна тканина надзвичайно еластична та забезпечить м'який і блаженний нічний сон.
Виготовлено зі 100% бавовни – натурального та міцного матеріалу, який стає м’якшим з кожним пранням.
Легкий у щоденному догляді, оскільки трикотажна тканина не потребує прасування.
Блискавки утримують ковдру та подушку на місці.
Матеріали100% бавовна
ДоглядМашинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Закрийте блискавку перед пранням.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічній чистці.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 90 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Усадка | 6 % |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 60 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 2 876 ₴




