
Підковдра та наволочка, BRUDKRUSBÄR чорні, Ikea різнокольорові/квіткові,150x200/50x60 см 706.148.16
1 280 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 706.148.16
Відправка з 03 червня 2026Підковдра та наволочка, чорні, різнокольорові/квіткові,150x200/50x60 см
Постільна білизна BRUDKRUSBÄR виготовлена зі 100% органічної бавовни, сертифікованої GOTS – натурального матеріалу, який пропускає повітря, вбирає вологу та є м’яким на дотик. Вона прикрашена візерунком із завитками польових квітів на чорному фоні.
Виготовлено зі 100% органічної бавовни з сертифікатом GOTS (Global Organic Textile Standard).
Бавовна – це м’який, натуральний матеріал, який дихає, добре вбирає вологу та приємний на дотик.
Декоративні ґудзики, покриті тим самим матеріалом, що й підодіяльник, утримують ковдру на місці.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 60 ниток/см² або 152 нитки/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Матеріали
100% бавовна
ДоглядМашинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічній чистці.
Розміри
- Кількість наволочок : 1 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 152 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 152 г/м2 |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Усадка | 4 % |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 60 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 1 280 ₴/комплект




