
Підковдра та 2 наволочки, ÄNGSLILJA сіро-зелені, IKEA 200x200/50x60 см 005.851.53
1 606 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005.851.53
Підковдра та 2 наволочки, сіро-зелені,200x200/50x60 см
Постільна білизна ÄNGSLILJA виготовлена зі 100% попередньо пом'якшеної бавовни, яка добре пропускає повітря та вбирає вологу. Земляний відтінок надає спальні відчуття спокою та затишку.
Чиста бавовняна тканина попередньо випирається методом, який підсилює колір і робить тканину дуже м'якою.
Бавовна – це м’який, натуральний матеріал, який дихає, добре вбирає вологу та приємний на дотик.
Підковдра з пластиковими застібками знизу.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 49 ниток/см² або 125 ниток/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Матеріали
100% бавовна (мін. 30% переробленої)
ДоглядМашинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 125 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Усадка | 5 % |
| Тип тканини | Бавовна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 60 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 1 606 ₴




