
Кошик для білизни Flexi для внутрішнього/зовнішнього використання, IKEA зелений 35 літрів TORKIS 205.791.65
482 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205.791.65
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для білизни Flexi для внутрішнього/зовнішнього використання, зелений,35 літрів
Кошик для білизни TORKIS можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Виготовлений з міцного пластику та має дві надійні ручки, він ідеально підходить для розвішування білизни або перенесення речей по дому.
Легко переносити, оскільки весь кошик для білизни виготовлений з м'якого, гнучкого матеріалу.
Ідеально підходить для перенесення вологого одягу з пральної машини або збору сухої білизни для прасування.
Можна використовувати в приміщенні або на вулиці
МатеріалиПоліетиленовий пластик
ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Висота : 27 см
- Довжина : 62 см
- Місткість : 35 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 35 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Зелений |
| Діаметр | 62 см |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 27 см |
| Вага | 1.07 г |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴



