Сушарка для білизни, біла
Вам не потрібно багато місця, щоб упорядкувати весь свій одяг. Сушарка складається, коли не використовується. Вона також дбайливіше ставиться до вашого одягу та довкілля, ніж сушильна машина.
Легко складати та прибирати.
Можна використовувати в приміщенні або на вулиці.
Матеріали Каркас/Дріт: сталь, поліефірне порошкове покриття База: Поліетиленовий пластик Ремінь/Засувка: Поліпропіленовий матеріал Кріплення гальма: поліамідний матеріал Заклепки: нержавіюча сталь ДоглядПротріть насухо м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким мийним засобом або милом, якщо необхідно.
Розміри
- Довжина : 79 см
- Ширина : 40 см
- Висота : 82 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Колір | Білий |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Вага | 1.49 кг |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Функція автовідключення | Ні |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 10 кг |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





