Чашка для зубної щітки
Освіжіть свою ванну кімнату ноткою блиску. Цей скляний стаканчик достатньо великий як для зубних щіток, так і для пасти, і ідеально поєднується з іншими аксесуарами серії SILVTJÄRN.
Аксесуари SILVTJÄRN підтримують порядок навколо раковини. Прозоре скло надає вашій ванній кімнаті відчуття свіжості та розкоші.
Зручний розмір для зберігання зубних щіток та пасти.
Матеріалискло
ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Розміри
- Висота : 11 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Стакан |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настільне |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 110 мм |
| Виробник | IKEA |
| Спосіб кріплення | Присоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


