Кутова полиця з присоскою, біла
Серія TISKEN дозволяє розміщувати предмети в межах легкої досяжності, не свердлячи отвори в стінах. Міцні присоски не відклеюються від гладких поверхонь, таких як скло чи плитка, хіба що ви цього захочете.
Вода легко стікає через отвори в дні.
Встановлення одним дотиком – очистіть поверхню стіни та натисніть, щоб закріпити. Інструменти не потрібні.
Щоб від’єднати та зняти, вставте кредитну картку (або подібний предмет) між присоском та стіною. Забудьте про непривабливі отвори та сліди.
Присоски міцно кріпляться до гладких поверхонь, таких як скло або плитка.
Клеїться лише до плоских поверхонь, таких як скло, дзеркала та плитка.
Перед встановленням присоски очистіть поверхню для кращого зчеплення.
Навантаження до 3 кг.
Матеріали Рама/Плита: Полікарбонат всмоктувальна насадка: Термопластичний еластомер обкладинка/ Основна частина: АБС-пластик Полиця: Перероблений ABS-пластик Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Ширина : 30 см
- Глибина : 20 см
- Висота : 17 см
- Максимальне завантаження : 3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Кількість ніжок | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
- Ціна: 322 ₴









