
Коробка, світло-сіра,15x27x12 см KOMPLEMENT IKEA 104.040.53
322 ₴
- Готово до відправки
- Код: 104.040.53
Коробка, світло-сіра,15x27x12 см
Зберігайте свої речі організованими та охайними за допомогою цих м’яких фетрових коробок. Доступні у двох розмірах, їх можна використовувати окремо або разом, щоб ідеально підігнати до ваших шухляд KOMPLEMENT.
Коробка допомагає впорядкувати одяг та аксесуари в шафі.
М'який фетр захищає ваші аксесуари та тримає їх на місці.
Ви можете легко створити власне рішення для зберігання речей, комбінуючи коробки різних розмірів.
Ця коробка ідеально вписується в систему гардеробів PAX, але, звісно, ви можете використовувати її будь-де.
Розміри відповідають шухлядам KOMPLEMENT та висувному лотку KOMPLEMENT, що підходять для шафи PAX.
Щоб помістити шухляду KOMPLEMENT 50x58, вам знадобиться: 1 комплект із 2 коробок KOMPLEMENT розміром 15x27x12 см та 1 комплект із 2 коробок KOMPLEMENT розміром 25x27x12 см.
Щоб помістити шухляду KOMPLEMENT 75x58, вам знадобиться: 1 комплект із 2 коробок KOMPLEMENT розміром 15x27x12 см та 2 комплекти із 2 коробок KOMPLEMENT розміром 25x27x12 см.
Щоб помістити шухляду KOMPLEMENT 100x58, вам знадобиться: 1 комплект із 2 коробок KOMPLEMENT розміром 15x27x12 см та 3 комплекти по 2 коробки KOMPLEMENT розміром 25x27x12 см.
Матеріали100% поліестер
ДоглядОчистіть пилососом або валиком для збору ворсу.
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічній чистці.
Розміри
- Ширина : 15 см
- Глибина : 27 см
- Висота : 12 см
- Кількість в упаковці : 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 15 см |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 12 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | IKEA |
| Кількість органайзерів | 2 |
| Тип | Сумка-органайзер |
- Ціна: 322 ₴




