Тримач для яєць, білий,10x10 см
Чашка для яєць VÄRDERA виготовлена з міцного польовошпатового фарфору як для щоденного використання, так і для особливих випадків. А якщо трапиться лихо, ви можете поповнити запаси, оскільки кожен елемент продається окремо.
Виготовлено з польовошпатового фарфору, який є міцним та ударостійким.
Матеріали
польовошпатовий фарфор
ДоглядМожна мити в посудомийній машині
Розміри
- Довжина : 10 см
- Ширина : 10 см
- Висота : 3 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Порцеляна |
| Місткість яєць | 1 шт. |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


