Ваза, бежевий,16 см
Гарний дизайн з матовим покриттям, що випромінює тепло та спокій. Ця ваза з кераміки прикрашена візерунком ручної роботи, що створює унікальний ефект із цікавою текстурою. Широкий отвір дозволяє складати квіти в красиві букети.
Витончені, ручної роботи цятки надають кожній вазі унікального характеру та створюють поверхню з цікавою текстурою та благородним виглядом.
Він добре поєднується з елегантними трояндами або простим букетом. Він також чудово виглядає без квітів як прикраса по всьому будинку.
Широкий отвір зверху та контурні кола внизу вази дозволяють складати квіти в красиві букети.
Кільця внизу утримують стебла під потрібним кутом і створюють простір між квітами.
Широкий отвір полегшує миття рук.
Матеріаликераміка, кольорова глазур
ДоглядРекомендується мити лише вручну.
Розміри
- Діаметр : 18 см
- Висота : 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Форма вази | Конус |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Висота вази | 160 мм |
| Діаметр вази | 180 мм |
| Діаметр горловини | 85 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 804 ₴






