
Ваза, прозоре скло/візерунок, 26 см IKEA KONSTFULL 205.119.53
964 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205.119.53
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваза, прозоре скло/візерунок,26 см
Ця висока ваза з текстурованого, напівпрозорого скла має мерехтливу поверхню та ідеально підходить для довгих, елегантних троянд або інших букетів.
Вази були розроблені Ільзою Кроуфорд, щоб вони виглядали чудово самі по собі, а їхня форма підкреслить ваші квіти.
Кільця внизу утримують стебла під потрібним кутом і створюють простір між квітами.
Витягнута шийка вази забезпечує підтримку для квітів з довгими стеблами або важкими пелюстками.
Кожна ваза унікальна, оскільки вона виготовлена з видутого скла вмілими майстрами.
Матеріали
скло
ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Прати лише вручну.
Виготовлено з відходів видувного скла – благородні форми та приємні на дотик матеріали, які пасують до будь-якого інтер'єру.
Розміри
- Діаметр : 16 см
- Висота : 26 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Форма вази | Конус |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Висота вази | 260 мм |
| Діаметр вази | 160 мм |
| Діаметр горловини | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴



