
Набір для ванної кімнати, GANSJÖN IKEA 3 предмети, чорний 905.870.39
965 ₴
- Готово до відправки
- Код: 905.870.39
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для ванної кімнати, 3 предмети, чорний
Темне матове скло додасть вашій ванній кімнаті спокійної та стильної атмосфери. Піднос вміщує весь набір, але його також можна використовувати окремо для ювелірних виробів, свічок або дрібних аксесуарів.
Лоток ідеально підходить для мила, а також для ювелірних виробів та інших дрібничок, які мають тенденцію зникати.
Легко наповнюється вашим улюбленим милом.
Комплект включає: 1 дозатор для мила, 49 мл (діаметр 8 см, висота 20 см), 1 стаканчик для зубної щітки (діаметр 8 см, висота 11 см) та 1 лоток (довжина 18 см, глибина 9 см).
Матеріали Лоток/чашка для зубних щіток: фарба, скло Контейнер: скло, фарба Насос: Поліетиленовий пластик, нержавіюча сталь, поліпропіленовий пластик, скло ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Набір аксесуарів |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1040 г |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴







