
Рулон паперу для розфарбовування, савана,10 м IKEA SANDLÖPARE 406.042.63
258 ₴
- Готово до відправки
- Код: 406.042.63
Рулон паперу для розфарбовування, савана,10 м
Використовуючи цей розмальовувальний папір, діти можуть дізнатися про савану та її тварин, а також оживити все це за допомогою кольорів. Розгорніть рулон на столі або підлозі, візьміть маркери та розважайтеся цілий день!
Мрія багатьох юних художників – 10 метрів кольорового паперу, наповненого неймовірними тваринами та рослинністю савани. Розгорніть рулон і почніть творити маркерами або аквареллю!
Малювання знімає стрес і розслабляє після напруженого дня.
Ідеальний подарунок для дітей, яких захоплює дика природа савани.
Вирушайте у пригоду до савани! Запрошуємо вас у барвистий світ, наповнений іграшками, текстилем та аксесуарами з колекції SANDLÖPARE, де на вас чекає безліч відкриттів та знань.
МатеріалиПапір, невибілений хлором
Розміри
- Площа : 4,30 м²
- Внутрішній діаметр : 3 см
- Зовнішній діаметр : 5 см
- Довжина рулону : 10 м
- Ширина : 43 см
- Довжина : 10 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Класична розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Папір |
| Кількість картинок | 30 і більше |
| Тематика | Тварини |
| Формат | |
| Ширина | 43 см |
| Довжина | 100 см |
| Висота | 43 см |
- Ціна: 258 ₴



