
Стільчик для годування, IKEA білий/білий ANTILOP 795.975.15
1 606 ₴
- Готово до відправки
- Код: 795.975.15
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стільчик для годування, білий/білий
Стільчик для годування ANTILOP можна легко розібрати та взяти з собою, щоб ваша дитина могла безпечно та стабільно сидіти вдома, з друзями чи в ресторані. Насолоджуйтесь!
Дитячий стільчик дозволяє маленьким дітям легше сидіти з дорослими, тому вони вчаться правильно поводитися за столом.
Легко складати та носити
Підняті краї запобігають розсипанню чогось на підлогу.
МатеріалиСидіння/піднос для дитячого стільчика
Поліпропіленовий матеріал
Ніжка стільця
Нога: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Ступня: Поліпропіленовий матеріал ДоглядСидіння дитячого стільчика/піднос дитячого стільчика/ніжка стільчика
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Ширина : 56 см
- Глибина : 60 см
- Висота : 90 см
- Ширина сидіння : 25 см
- Глибина сидіння : 22 см
- Висота сидіння : 54 см
- Максимальне навантаження : 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Класичний стільчик |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 1 |
| Положення нахилу спинки | 1 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 900 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 540 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 360 мм |
| Вага стільчика | 1.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 606 ₴




