Ваза, бежевий, 22 см
Сміливі, округлі форми в поєднанні з мінімалістичним дизайном надають вазі сучасного, скульптурного характеру.
Вузький циліндричний отвір збирає квіти та утримує їх у гарному букеті.
Наповніть вазу квітами або помилуйтеся нею як прекрасною прикрасою без жодних доповнень.
Матеріаликераміка, кольорова глазур
ДоглядРекомендується мити лише вручну.
Розміри
- Діаметр : 15 см
- Висота : 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Форма вази | Фігурна |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Висота вази | 220 мм |
| Діаметр вази | 150 мм |
| Діаметр горловини | 75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴





