
Лійка, чорно-золотий колір,2,0 л IKEA VATTENKRASSE 206.267.51
734 ₴
- Готово до відправки
- Код: 206.267.51
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лійка, чорно-золотий колір,2,0 л
Гарна та функціональна лійка, яка допоможе вам правильно доглядати за вашими рослинами.
Довгий, вузький носик забезпечує дбайливий та точний полив.
Лійка виготовлена з оцинкованої сталі, що забезпечує хороший захист від корозії.
Матеріали Носик: нержавіюча сталь, порошкове покриття Тіло: Оцинкована сталь, порошкове покриття Ручка: Металізована, нержавіюча сталь ДоглядПротріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Висота : 20 см
- Місткість : 2,0 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Лійка |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Об`єм | 3 л |
| Колір | Чорний |
| Знімна насадка-розсіювач | Ні |
| Розпилювач | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴


