Миска, 2 шт., біла
Ці миски практичні для замішування тіста для шоколадних кульок, приготування салату або маринування страви для гриля. Кільце внизу утримує миску на місці під час помішування та змішування.
Чаша має гумове кільце на основі, яке утримує її на місці під час роботи.
Носик полегшує наливання рідини з чаші.
Розміри: 2,3 л (діаметр 22 см) та 3,7 л (діаметр 26 см).
Матеріали Чаша: Поліпропіленовий матеріал Кільце для ніг: синтетичний каучук ДоглядМожна використовувати в мікрохвильовій печі
Можна використовувати в холодильниках та морозильних камерах
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Набір мисок |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 3.7 л |
| Діаметр миски | 26 см |
| Ширина миски | 22 см |
| Висота миски | 15 см |
| Колір | Білий |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴








