
Стільчик-сходинка, бук, 63 см Ikea BEKVÄM 901.904.11
2 555 ₴
- Під замовлення
- Код: 901.904.11
Відправка з 03 червня 2026Стільчик-сходинка, бук,63 см
Зберігання речей високо – це розумне рішення, але іноді до них важко дістатися. Драбина полегшує доступ до речей, що зберігаються високо в шафах, і вона також гарно виглядає.
Можна скласти для економії місця.
Масив деревини – це міцний, натуральний матеріал, який можна шліфувати та зберігати.
Бук — це міцна деревина твердих порід з рівномірною текстурою та високою ударостійкістю. Під впливом сонячного світла бук з часом змінює колір від кремового до світло-рожево-коричневого.
Цей стілець-драбина пройшов випробування на відповідність стандартам стійкості, довговічності та безпеки, щоб витримувати роки щоденного використання вдома.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або рекуперації енергії після використання.
Для використання в приміщенні
Максимальне навантаження: 100 кг
Настінний гачок у комплекті.
Матеріалимасив бука, клей
ДоглядДеревина
Для догляду ми рекомендуємо використовувати деревну олію для використання всередині приміщень.
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для найкращої якості затягуйте гвинти за потреби.
Розміри
- Ширина : 44 см
- Висота : 63 см
- Максимальне навантаження : 100 кг
- Висота у складеному вигляді : 75,5 см
- Глибина у складеному вигляді : 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Наявність спинки | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 44 мм |
| Глибина стільця | 42 мм |
| Висота сидіння стільчика | 63 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 63 мм |
- Ціна: 2 555 ₴







