
Скляна підставка 3 тарілки, прозоре скло/нержавіюча сталь Ikea KVITTERA 902.798.42
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 902.798.42
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка/3 тарілки, прозоре скло/нержавіюча сталь
Подавайте закуски з цією сучасною інтерпретацією класичної тарілки – повітряною та сміливою KVITTER з трьома рівнями. Креативна та водночас практична.
Ви можете знімати тарілки, комбінувати їх як завгодно та змінювати їхню висоту.
Глибокі тарілки утримують їжу на місці. Вони підходять для подачі всього: від солодощів та фруктів до морепродуктів.
Тарілка — це спосіб церемоніальної подачі, наприклад, випічки, фруктів або закусок.
-
Матеріалискло, нержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині (до 70 градусів)
Тільки для їжі та напоїв з максимальною температурою 50°C.
-
Розміри
- Довжина : 31 см
- Ширина : 27 см
- Висота : 34 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 34 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Багаторівнева | Так |
| Наявність кришки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴


