
Підковдра та 2 наволочки, сіро-бежевий колір,200x200/50x60 см SCHERSMIN 205.997.81
3 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205.997.81
Підковдра та 2 наволочки, сіро-бежевий колір,200x200/50x60 см
Постільна білизна SCHERSMIN, виготовлена з повітряного, затишного мусліну, подарує вам відчуття ширяння серед м’яких, пухнастих хмар. Виготовлена зі 100% повітропроникної органічної бавовни з сертифікатом GOTS (Global Organic Textile Standard).
Виготовлено зі 100% органічної бавовни з сертифікатом GOTS (Global Organic Textile Standard).
Бавовна – це м’який, натуральний матеріал, який дихає, добре вбирає вологу та приємний на дотик.
Тканина з мусліну вільного ткання має хвилясту, повітряну текстуру, приємну на дотик.
Підковдра з пластиковими застібками знизу.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 98 ниток/см² або 250 ниток/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Органічна бавовна, сертифікована GOTS: 12291.
Органічна бавовна, що використовується в IKEA, вирощується без використання хімічних добрив та пестицидів і постачається відповідно до Глобального стандарту органічного текстилю (GOTS) та Стандарту вмісту органічних речовин (OCS).
Муслін може розтягнутися з часом, але поверне собі початкову форму після прання. Щоб зберегти хвилясту текстуру, не прасуйте тканину.
Муслін — це делікатна тканина з пухким тканням. Щоб уникнути зачіпок або розривів, не періть підковдру з речами, що мають блискавки, липучки або грубу текстуру.
Матеріали100% бавовна
ДоглядМашинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 150°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: 250 /дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Щільність | 250 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 60 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На кнопках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 3 197 ₴



