
Різак для піци, нержавіюча сталь/бук, 22 см HAVSTULPAN 706.190.17
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 706.190.17
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різак для піци, нержавіюча сталь/бук,22 см
Тепер ви можете задовольнити свою тягу до смачної домашньої піци – запросіть родину та друзів на барбекю та подавайте свої улюблені страви. Різак для піци дозволяє легко нарізати її на рівні шматочки.
Тепер ви можете задовольнити свою тягу до смачної домашньої піци – запросіть родину та друзів на барбекю та подавайте свої улюблені страви. Різак для піци дозволяє легко нарізати її на рівні шматочки.
Матеріали Ручка: масив бука, олія Заклепка/ Лезо/ Запобіжна пластина/ Ручка: нержавіюча сталь ДоглядПрати лише вручну.
Дерев'яну ручку слід час від часу обробляти харчовою олією.
Розміри
- Довжина : 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Ніж для піци |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 10 см |
| Довжина ножа | 22 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 0.14 г |
| Чохол | Немає |
| Загальна довжина ножа | 22 мм |
| Знімні леза | Ні |
| Можливість нарізки заморожених продуктів | Ні |
| Склад набору | |
| Ніж для піци | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴



