Чашка, світло-рожева, 430 мл
Велика кружка з м’яко заокругленими формами та чарівним виглядом, її приємно тримати в руках та на неї приємно дивитися. Цілком ймовірно, що ця світло-рожева керамічна кружка з матовим покриттям стане вашою новою улюбленою.
Велика кругла кружка з кераміки з матовим світло-рожевим покриттям. Сучасний, привабливий дизайн.
Виготовлено з кам'яного посуду.
Матеріаликерамічні вироби
ДоглядМожна використовувати в мікрохвильовій печі
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 7 см
- Місткість : 43 cl
- Діаметр : 11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 430 мл |
| Висота | 7 мм |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Блюдце | немає |
| Кришка | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Ложечка | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Ширина | 110 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Тип | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴



