
Комплект постільної білизни для ліжечка з 3 предметів, блідо-рожевий/бежевий,60x120 см GULDVÄVARE 305.885.84
2 100 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.885.84
Відправка з 11 квітня 2026Комплект постільної білизни для ліжечка з 3 предметів, блідо-рожевий/бежевий,60x120 см
Цей набір містить усе необхідне для створення затишного простору для вашої малечі – підковдру, наволочку та простирадло на резинці. Муслін з органічної бавовни, сертифікований GOTS, дихає та м’який до шкіри.
Комплект постільної білизни з м'якого, міцного бавовняного мусліну з непомітною структурою, який перетворить ліжечко вашої дитини на затишні, заспокійливі обійми.
Колекція GULDVÄVARE виготовлена з бавовняного мусліну, що складається з трьох переплетених шарів, завдяки чому ця щільна тканина чудово поглинає вологу, залишаючись повітряною та ніжною для шкіри дитини.
Підковдра має різний колір з кожного боку, а з чохла стирчать два кумедні вушка.
Ідеальний подарунок для новонародженого та молодих батьків.
Він ідеально поєднується з іншими товарами з колекції GULDVÄVARE.
Бавовна — це м’який і легкий у догляді матеріал, який можна прати в пральній машині.
Легко підтримувати в чистоті; можна прати в пральній машині (60°C).
Блискавка тримає ковдру на місці.
Органічна бавовна, сертифікована GOTS: CMPY-158887.
Комплект включає: 1 підковдру (110 x 125 см), 1 наволочку (35 x 55 см) та простирадло на резинці, яке підходить для матраца розміром 60 x 120 см та максимальною висотою 11 см.
Матеріали
100% бавовна
ДоглядУсадка: максимум 4%.
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Періть разом з речами схожого кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Перед першим використанням виперіть виріб.
Розміри
- Довжина ліжка : 120 см
- Ширина ліжка : 60 см
- Довжина наволочки : 55 см
- Ширина наволочки : 35 см
- Довжина підковдри : 125 см
- Ширина підковдри : 110 см
- Довжина простирадла : 120 см
- Ширина аркуша : 60 см
- Щільність нитки : 250/дюйм²
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Щільність | 250 г/м2 |
| Колір | Рожевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Усадка | 4 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 120 см |
| Довжина простирадла | 60 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 35 см |
| Довжина наволочки | 55 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 2 100 ₴







