
Миска з нержавіючої сталі, 36 см Ikea BLANDA BLANK 000.572.56
836 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000.572.56
Миска з нержавіючої сталі,36 см
Навіщо все ускладнювати? Величезна чаша з багатьма способами використання – натуральна та проста як на вигляд, так і за функціональністю. Легко миється завдяки нержавіючій сталі, яка прослужить вам одне чи два життя.
Виготовлено з нержавіючої сталі – міцного матеріалу, який легко підтримувати в чистоті.
Сервірувальні миски BLANDA доступні з різних матеріалів та розмірів — комбінуйте та підбирайте відповідно до ваших уподобань та потреб.
Щоб заощадити місце, помістіть менші миски всередину більших того ж типу.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Сировина, з якої виготовлено цей продукт, придатна для переробки. Будь ласка, перевірте політику переробки вашого муніципалітету та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
Матеріалинержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 16 см
- Діаметр : 36 см
- Місткість : 11,5 л
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 11.5 л |
| Діаметр миски | 36 см |
| Довжина миски | 36 см |
| Ширина миски | 36 см |
| Висота миски | 16 см |
| Кришка | не передбачена |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | IKEA |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 36 мм |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Матеріал посуду | Неіржавка сталь |
- Ціна: 836 ₴



