
Миска з нержавіючої сталі, 20 см Ікеа BLANDA BLANK 200.572.55
247 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200.572.55
Миска з нержавіючої сталі,20 см
Навіщо ускладнювати? Ця багатофункціональна чаша має природний, простий дизайн та функціональність. Її легко мити завдяки конструкції з нержавіючої сталі, яка прослужить вам одне чи два життя.
Виготовлено з нержавіючої сталі – міцного матеріалу, який легко підтримувати в чистоті.
Сервірувальні миски BLANDA доступні з різних матеріалів та розмірів — комбінуйте та підбирайте відповідно до ваших уподобань та потреб.
Щоб заощадити місце, помістіть менші миски всередину більших того ж типу.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Сировина, з якої виготовлено цей продукт, придатна для переробки. Будь ласка, перевірте політику переробки вашого муніципалітету та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
Матеріалинержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 9 см
- Діаметр : 20 см
- Місткість : 1,6 л
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 1.6 л |
| Діаметр миски | 20 см |
| Довжина миски | 20 см |
| Ширина миски | 20 см |
| Висота миски | 9 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | не передбачена |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | IKEA |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 20 мм |
| Тип посуду | Ківш |
| Матеріал посуду | Неіржавка сталь |
- Ціна: 247 ₴


