
Миска з нержавіючої сталі,28 см Ікеа BLANDA BLANK 500.572.54
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500.572.54
Миска з нержавіючої сталі,28 см
Навіщо все ускладнювати? Велика, універсальна чаша — натуральна та проста як на вигляд, так і за функціональністю. Легко миється завдяки нержавіючій сталі, яка прослужить вам одне чи два життя.
Виготовлено з нержавіючої сталі – міцного матеріалу, який легко підтримувати в чистоті.
Сервірувальні миски BLANDA доступні з різних матеріалів та розмірів — комбінуйте та підбирайте відповідно до ваших уподобань та потреб.
Щоб заощадити місце, помістіть менші миски всередину більших того ж типу.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Сировина, з якої виготовлено цей продукт, придатна для переробки. Будь ласка, перевірте політику переробки вашого муніципалітету та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
Матеріали
нержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 13 см
- Діаметр : 28 см
- Місткість : 5,4 л
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 5.4 л |
| Діаметр миски | 28 см |
| Довжина миски | 28 см |
| Ширина миски | 28 см |
| Висота миски | 13 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | IKEA |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 28 мм |
| Матеріал посуду | Неіржавка сталь |
- Ціна: 429 ₴


