Стілець, прозорий/хромований
Прозоре крісло, яке відображає навколишнє середовище. Воно набуває кольорів кімнати та ніби ширяє. А оскільки крісло гнучке, ви також можете відчути, що ширяєте.
Комфорт сидіння забезпечується заспокійливою гнучкістю сидіння та спинки.
Залежно від місцевих умов, після використання його можна розібрати на частини та використати для переробки або рекуперації енергії.
Матеріали Каркас ніжок: сталь, хромована Ковшоподібне сидіння: Полікарбонат Нижній колонтитул: Поліпропіленовий матеріал Горіх: цинкове, хромоване покриття Бампери/накладки: синтетичний каучук ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Для найкращої якості затягуйте гвинти за потреби.
Під час чищення сидіння не використовуйте мийний засіб, оскільки це може пошкодити сидіння. Використовуйте лише воду.
Розміри
- Випробувано на вагу : 110 кг
- Ширина : 55 см
- Глибина : 56 см
- Висота : 82 см
- Ширина сидіння : 48 см
- Глибина сидіння : 46 см
- Висота сидіння : 44 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 44 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 82 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Висота | 82 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Діаметр | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴







Відправка з 11 квітня 2026