
Стілець, антрацит/Реммарн антрацит SANDSBERG 406.052.53
948 ₴
- Під замовлення
- Код: 406.052.53
Відправка з 11 квітня 2026Стілець, антрацит/Реммарн антрацит
Зручне та міцне крісло з металевим каркасом, м’яким сидінням та зручною вигнутою спинкою. І все це у позачасовому, елегантному дизайні з сучасним характером. Воно не займає багато місця та коштує менше, ніж ви думаєте!
Тонкий дизайн, який гармонійно поєднується з навколишнім середовищем, не займаючи забагато місця в кімнаті, але водночас достатньо міцний, щоб витримувати щоденні виклики.
М'яке сидіння розподіляє вагу тіла та зменшує тиск на сідничні кістки.
Крісло стійко стоїть на місці завдяки металевому каркасу.
Створіть єдиний образ з кількома стільцями одного кольору або поєднайте стільці різних кольорів.
Легко збирається, адже вам не потрібно турбуватися про те, які ніжки мають бути спрямовані вперед. Вони всі однакові.
Крісло легко зберігати, коли воно не використовується, оскільки його можна складати один на одного до 4 стільців.
Ви можете поставити до чотирьох стільців один на одного, щоб вони займали менше місця, коли не використовуються.
Матеріали Тканина: 100% поліестер (мін. 90% перероблений) Рама: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Місце: 100% поліестер, пінополіуретан 35 кг/м3, багатошаровий клеєний шпон Задня спинка: 100% поліестер (мін. 70% переробленого матеріалу), поліпропілен (мін. 50% переробленого матеріалу) Базова тканина: 100% поліестер (100% перероблений) ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для найкращої якості затягуйте гвинти за потреби.
Покриття
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічній чистці.
Пилососити.
Легкі плями можна видалити засобом для чищення оббивки або губкою, змоченою у воді чи м’якому мильному розчині.
Розміри
- Ширина : 45 см
- Глибина : 45 см
- Зріст : 76 см
- Ширина сидіння : 39 см
- Висота сидіння : 46 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | IKEA |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 46 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 76 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 76 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Діаметр | 39 мм |
- Ціна: 948 ₴






