Стілець, коричневий та чорний
Міцний стілець з конструкцією з масиву дерева, який витримає суворі умови повсякденного життя! Він пасує до більшості стилів, а для додаткового комфорту просто додайте подушку на стілець.
Міцний та довговічний каркас стільця виготовлений з масиву дерева.
Висока спинка забезпечує комфортне сидіння.
Безпідлокітний силует дозволяє підсунути ці стільці безпосередньо до столу та заощадити місце на підлозі.
Щоб зробити сидіння м’якшим або додати кімнаті індивідуальності, доповніть його подушкою для крісла у вибраному вами стилі та кольорі.
МатеріалиМасив сосни, морилка, прозорий лак
ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для більшої стійкості підтягуйте гвинти приблизно через два тижні після встановлення та за потреби.
Розміри
- Випробувано на вагу : 110 кг
- Ширина : 42 см
- Глибина : 49 см
- Висота : 90 см
- Ширина сидіння : 42 см
- Глибина сидіння : 37 см
- Висота сидіння : 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Темно-коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 45 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 90 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Висота | 90 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Довжина | 42 мм |
- Ціна: 1 912 ₴








Відправка з 11 квітня 2026