Стілець, акація
Стілець з масиву акації з прозорим лаком, з арочною спинкою та характерними балясинами – класика, яка чудово старіє та зберігатиме свою чарівність роками.
Акація має насичений коричневий колір та характерний візерунок текстури. Вона дуже міцна, стійка до подряпин та води, і ідеально підходить для інтенсивного використання. З часом акація трохи темніє.
Ідеально підходить як самостійно, так і в поєднанні з іншими меблями серії SKOGSTA, залежно від наявного простору та потреб.
Матеріали Ніжка/ Ніжка з рейкою/ Задня рейка рами: масив акації, прозорий акриловий лак Каркас ніжок/ Сидіння/ Спинка: масив акації, клей, прозорий акриловий лак ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для більшої стійкості підтягуйте гвинти приблизно через два тижні після встановлення та за потреби.
Розміри
- Ширина : 46 см
- Глибина : 55 см
- Зріст : 94 см
- Ширина сидіння : 44 см
- Глибина сидіння : 39 см
- Висота сидіння : 46 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 46 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 94 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Діаметр | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 804 ₴







Відправка з 11 квітня 2026