Стілець, білий
Цей дерев'яний стілець у традиційному стилі з перехрещеними планками на спинці додасть класичного шарму будь-якому інтер'єру. Він ідеально підійде для кухні-їдальні, вітальні чи спальні. Він чудово поєднується зі столами ROSENTORP.
Міцний та довговічний каркас стільця виготовлений з масиву твердої деревини.
Ретельно вигнута та контурна спинка забезпечує оптимальну підтримку та робить сидіння більш приємним.
Щоб зробити сидіння м’якшим або додати кімнаті індивідуальності, доповніть його подушкою для крісла у вибраному вами стилі та кольорі.
Крісло без підлокітників – ідеальне рішення для невеликих приміщень, оскільки його можна легко засунути під стіл, коли воно не використовується.
Щоб уникнути подряпин на поверхні, доповніть комплект самоклеючими захисними плівками для підлоги TRIXIG, які продаються окремо.
Матеріали Рама: масив дерева, акрилова фарба Сидіння/Спинка: ДВП, акрилова фарба ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для більшої стійкості підтягуйте гвинти приблизно через два тижні після встановлення та за потреби.
Це сидіння пройшло випробування та відповідає відповідним стандартам міцності та довговічності. Випробування імітують типове використання особами вагою до 110 кг.
Розміри
- Ширина : 44 см
- Глибина : 53 см
- Зріст : 91 см
- Ширина сидіння : 44 см
- Глибина сидіння : 39 см
- Висота сидіння : 45 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 45 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 91 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Висота | 45 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Діаметр | 44 мм |
- Ціна: 3 197 ₴






Відправка з 11 квітня 2026