Стілець, чорний
Легкий, просторий стілець, який можна складати один на один. Ідеально підходить як додаткове місце для великих зібрань за столом. Його легко прибрати, коли потрібно прибрати, потанцювати або просто потрібно більше місця.
Цей легкий стілець виготовлений зі сталі з порошковим покриттям та пластику. Його легко пересувати та підтримувати в чистоті.
Стілець легко зберігати, коли він не використовується, оскільки його можна складати один на одного до 6 стільців у висоту.
Серія SANDSBERG також включає столи та м'які стільці, завдяки яким ви можете створити гармонійний гарнітур.
Рекомендовано лише для використання в приміщенні.
Можна доповнити табуретом MARIUS, доступним у відповідних кольорах. Табурет продається окремо.
Щоб уникнути подряпин на поверхні, доповніть комплект самоклеючими захисними плівками для підлоги TRIXIG, які продаються окремо.
Матеріали Рама ніжок/поперечна планка: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Сидіння/Спинка: Поліпропілен (мін. 50% переробленого) Амортизуючий ковпачок: Термопластичний еластомер ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Очищення: м’яким мильним розчином.
Для найкращої якості затягуйте гвинти за потреби.
Крісло пройшло випробування для домашнього використання та відповідає вимогам довговічності та безпеки, зазначеним у стандартах EN 12520 та EN 1022.Це сидіння пройшло випробування та відповідає відповідним стандартам міцності та довговічності. Випробування імітують типове використання особами вагою до 110 кг.
Розміри
- Випробувано на вагу : 110 кг
- Ширина : 39 см
- Глибина : 47 см
- Зріст : 77 см
- Ширина сидіння : 39 см
- Глибина сидіння : 34 см
- Висота сидіння : 45 см

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | поліпропіленова тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 45 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 77 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Висота | 45 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Діаметр | 37 мм |
- Ціна: 788 ₴







Відправка з 11 квітня 2026