
Настільна лампа, кремова кераміка/бежевий колір,50 см BLIDVÄDER 805.012.58
3 197 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.012.58
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа, кремова кераміка/бежевий колір,50 см
Ця настільна лампа має міцну керамічну основу, латунний абажур та тканинний абажур з оголеними волокнами. Усе це в класичному дизайні, який доповнить більшість інтер'єрів та будь-яку кімнату в будинку.
Видимі волокна тканини абажура створюють яскраве відчуття, а коли лампу ввімкнено, поширюється тепле світло, роблячи кімнату затишною та гостинною.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодну кулясту лампочку E27 з опаловим білим цоколем.
Матеріали База: кераміка, кольорова глазур Трубка: сталь, латунно-покрита Відтінок: 85% поліестер (100% перероблений), 15% льонРозміри
Діаметр основи : 17 см Довжина кабелю : 2,3 м Висота : 50 см Макс .: 16 Вт Ширина абажура : 30 см Висота основи : 24 смХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Колір | Бежевий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Довжина шнура | 2.3 м |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Вага | 2.22 г |
| Довжина мережевого шнура | 2.3 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 197 ₴





