
Настільна лампа, бежево-біле скло,28 см DEJSA 904.049.83
2 394 ₴
- Під замовлення
- Код: 904.049.83
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа, бежево-біле скло,28 см
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодну кулясту лампочку E27 з опаловим білим цоколем.
Використовуйте матову лампочку, якщо у вас звичайний абажур або лампа і ви хочете рівномірно розсіяне освітлення.
Якщо ви оберете розумну лампочку для свого світильника, ви зможете налаштувати освітлення відповідно до своєї діяльності завдяки дімування.
Матеріали База/Відтінок: скло Прикраса: сталь, нікельована ДоглядПротріть насухо м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким мийним засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Макс .: 13 Вт
- Ширина абажура : 26 см
- Висота : 28 см
- Довжина кабелю : 200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Колір | Бежевий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Довжина шнура | 2 м |
| Матеріал каркасу | скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Вага | 2.06 г |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394 ₴





