
Настільна лампа, сіро-бірюзова кераміка/сіра,52 см SNÖBYAR 504.504.01
2 715 ₴
- Під замовлення
- Код: 504.504.01
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа, сіро-бірюзова кераміка/сіра,52 см
Ця настільна лампа має керамічну основу та абажур, який розсіює тепле, затишне світло крізь сіру тканину. Загальна висота 52 см робить її декоративною як увімкненою, так і вимкненою.
Тканинний чохол, який поширює розсіяне та декоративне світло, допоможе створити м’яку, затишну атмосферу у вашому домі.
Абажур SKOTTORP (33 см) доступний у кількох кольорових варіантах, тому, якщо ви хочете створити новий образ, ви можете легко замінити абажур на новий і продовжити термін служби вашої настільної лампи.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодну кулясту лампочку E27 з опаловим білим цоколем.
Матеріали База: пориста кераміка Кришка/Закриття/Трубка: сталь, нікелеве покриття, прозорий лак Відтінок: 90% бавовна, 10% поліестер, полістирол ДоглядПротріть чистою, вологою ганчіркою.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Макс .: 13 Вт
- Ширина абажура : 33 см
- Висота : 52 см
- Діаметр основи : 15 см
- Довжина кабелю : 2,0 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Колір | Зелений |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Довжина шнура | 2 м |
| Форма світильника | Кругла |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Вага | 2.29 г |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 715 ₴







