
Настільна лампа, опалове біле скло/латунь,39 см AKTERSPRING 005.865.48
2 394 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.865.48
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа, опалове біле скло/латунь,39 см
Простота та елегантність. Ця настільна лампа має латунну металеву основу, непомітний текстильний шнур та абажур з видутого скла. Вона випромінює м’яке, атмосферне світло. Її овальна форма дозволяє легко знайти місце навіть біля вікна.
Лампочки продаються окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодні лампочки E14 з опаловим білим цоколем (2 шт.).
Матеріали База: сталь Відтінок: скло ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Довжина кабелю : 2,0 м
- Висота : 39 см
- Довжина : 30 см
- Ширина : 21 см
- Довжина основи : 18 см
- Ширина основи : 12 см
- Макс. потужність/лампа : 5,9 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5.9 Вт |
| Колір | Золотистий |
| Виробник | IKEA |
| Споживана потужність | 5.9 Вт |
| Довжина шнура | 2 м |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Вага | 2.7 г |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394 ₴





