
Настільна лампа, рожева/скляна,25 см FADO 805.918.38
1 286 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.918.38
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа, рожева/скляна,25 см
FADO поєднує в собі гарно закруглені форми та ніжні абажури з видувним склом, що надає кожній лампі унікального характеру. М'яке світло створює затишну атмосферу в інтер'єрі.
Скляний абажур виготовляється вручну кваліфікованими майстрами, що робить кожен виріб унікальним.
Це створює в кімнаті ніжну, затишну атмосферу.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодну кулясту лампочку E27 з опаловим білим цоколем.
Матеріали База: Поліпропіленовий матеріал Відтінок: скло ДоглядПочистіть пір'яною щіткою.
Розміри
- Макс .: 75 Вт
- Висота : 24 см
- Діаметр : 25 см
- Довжина кабелю : 1,8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | IKEA |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Форма світильника | Кругла |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Вага | 1.54 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 286 ₴


