Настільна лампа, чорно-біла
Невелика настільна лампа в класичному чорно-білому кольорі з керамічною основою та текстильним абажуром, який забезпечує рівномірне декоративне освітлення. Ідеально підходить для розміщення на вікні або на комоді.
Завдяки невеликому розміру, його можна легко розмістити будь-де, щоб створити затишне та атмосферне освітлення у вашому домі
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу E14 з білим опаловим цоколем.
Матеріали База: керамограніт, тоноване епоксидно-поліефірне порошкове покриття Відтінок: 100% поліестер Дифузор: полістироловий пластикРозміри
Ширина абажура : 15 см Висота : 22 см Діаметр основи : 7 см Довжина кабелю : 2,0 м Потужність : 8,6 ВтХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 8.6 Вт |
| Колір | Чорний |
| Виробник | IKEA |
| Споживана потужність | 8.6 Вт |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Вага | 0.74 г |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴


Відправка з 11 квітня 2026