
Настільна лампа, антрацит, 33 см NYMÅNE 205.930.72
2 394 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.930.72
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа, антрацит,33 см
Ця міцна металева настільна лампа має позачасовий дизайн, який доповнить різноманітні інтер'єри та простори по всьому дому. Матове скло зверху та знизу абажура чудово розсіює світло, створюючи теплу та затишну атмосферу.
Він забезпечує м'яке та приглушене світло, оскільки абажур має матове скло зверху та знизу.
Лампа стійко стоїть, оскільки має вагу в основі.
Лампочки продаються окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодні лампочки E14 з опаловим білим цоколем (3 шт.).
Матеріали Кришка/Трубка: сталь, порошкове покриття Терези: цемент Відтінок: скло, фарба ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Діаметр : 24 см
- Загальна висота : 33 см
- Ширина основи : 18 см
- Макс. потужність/лампа : 8,6 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 8.6 Вт |
| Колір | Чорний |
| Виробник | IKEA |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 8.6 Вт |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Діаметр | 24 мм |
| Вага | 2.76 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394 ₴


