
Підковдра та наволочка, різнокольорові/квіткові візерунки,150x200/50x60 см BARNDRÖM 506.226.95
1 125 ₴
- Під замовлення
- Код: 506.226.95
Відправка з 11 квітня 2026Підковдра та наволочка, різнокольорові/квіткові візерунки,150x200/50x60 см
Блискавка тримає ковдру на місці.
Легко підтримувати в чистоті; можна прати в пральній машині (60°C).
Кількість ниток: 60 ниток/см² або 152 нитки/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Органічна бавовна, сертифікована OCS: 158887.
Комплект включає: 1 підковдру (150x200 см) та 1 наволочки (50x60 см).
Матеріали
70% бавовна (мін. 20% перероблена), 30% віскоза/віскоза
Догляд
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Періть разом з речами схожого кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Перед першим використанням виперіть виріб.
Розміри
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 150 см
- Щільність нитки: : 152 / дюйм²
- Щільність нитки : 60/см²
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 60 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Усадка | 4 % |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 70 % |
| Віскоза | 30 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 1 125 ₴




