
Підковдра та наволочка, білий жовтий/візерунок у горошок,150x200/50x60 см BARNDRÖM 406.235.39
627 ₴
- Під замовлення
- Код: 406.235.39
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підковдра та наволочка, білий жовтий/візерунок у горошок,150x200/50x60 см
Легко підтримувати в чистоті; можна прати в пральній машині (60°C).
Кількість ниток: 48 ниток/см² або 122 ниток/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Комплект включає: 1 підковдру (150x200 см) та 1 наволочки (50x60 см).
Матеріали
52% бавовна (мін. 20% перероблена), 48% віскоза/віскоза
Догляд
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Періть разом з речами схожого кольору.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічній чистці.
Перед першим використанням виперіть виріб.
Розміри
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 150 см
- Щільність нитки: : 122 / дюйм²
- Щільність нитки : 48/см²
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тематика декору, малюнка | Горошок |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Усадка | 4 % |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 52 % |
| Віскоза | 48 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴




