
Мішок для білизни, бежевий,100 літрів PURRPINGLA 004.938.32
1 286 ₴
- Під замовлення
- Код: 004.938.32
Відправка з 11 квітня 2026Мішок для білизни, бежевий,100 літрів
Хапайте свою білизну та вперед! Ця сумка ідеально підходить для збору брудного одягу та його перенесення до пральної машини. Застібка-шнурок дозволяє помістити більше речей, тож ви можете почекати з пранням до наступного тижня.
Завдяки коротким або довгим ручкам сумку легко переносити до зони прання/сушіння та назад. Ідеально підходить для перенесення білизни до самообслуговування або спільних пралень.
З внутрішньої сторони пластикове покриття захищає від вологи.
Поставте сумку в кімнаті, сховайте її в шафу або повісьте на гачок.
М'який та легко складається і зберігається, коли не використовується.
Завдяки шнурку білизна залишається прихованою та захищеною від пилу, що дозволяє помістити більше білизни у верхню частину мішка.
Під час зберігання білизна провітрюється завдяки невеликому отвору, який утворюється, коли мішок закривається.
Завдяки коротким або довгим ручкам сумку легко переносити до пральної машини та назад.
Пластикова внутрішня частина сумки легко чиститься, а також вона більш стабільна.
Матеріали
Базова тканина: 100% поліестер (мін. 90% перероблений) Ремінець: 100% поліестер Нитка/шовна нитка: 100% поліестер Пластикова заглушка: АБС-пластикДогляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Змийте теплою водою.
Розміри
- Висота : 58 см
- Діаметр : 47 см
- Місткість : 100 літрів
- Ширина : 47 см
- Глибина : 37 см
- Максимальне навантаження : 10 кг
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 100 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Діаметр | 47 см |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 58 см |
| Вага | 0.73 г |
| Виробник | IKEA |
- Ціна: 1 286 ₴




